Speler comtoise70 plaatste een bericht op 20/04 10:14 op het ZooValley & CadoVillage Forum: niet-accountpunten. Beantwoord hem op ZooValley & CadoVillage en ruil met andere spelers

Sirocco Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :2834 / 3000
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Word Search
Gemengde woorden
Vind de meeste woorden in dit spel met chef-kok Li van ZooValley !
Ontdekken
Bon Filon Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :2836 / 3500
Win 200,00 EUR
Ontdekken
Sirocco Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :3000 / 3000
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Master of Knives
Meester van messen
Wees de Ninja Master of Knives!
Ontdekken

onderwerp:  niet-accountpunten
webmaster
1634 
20/04/2009 16:04:13

Hallo🙋

het probleem dat u ondervindt, is alleen een probleem met het bijwerken van de weergave van uw MadPoints- saldo. U bent geen MadPoints kwijt , ze zijn geregistreerd in uw account!

Dit probleem doet zich soms voor in bepaalde browsers (vooral Internet Explorer). Om je MadPoints- saldo te controleren, is er een oplossing: log uit van de site (klik op "uitloggen", rechts van je Free Games-saldo), en log vervolgens weer in met je gebruikersnaam en wachtwoord. Uw gegevens worden bijgewerkt.

Bij twijfel kun je contact opnemen met de Klantenservice.

Goede spellen!
Het web'

comtoise70
20/04/2009 10:14:28

Hallo
het is een aantal dagen geleden dat ik me realiseer dat de verdiende punten niet worden bijgeschreven terwijl ik vandaag games koop meer dan 6000 punten het is niet eerlijk omdat ik de tegoeden betaal, verhelp dit probleem alstublieft
Dankjewel



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden