Speler inka123 plaatste een bericht op 10/03 10:32 op het ZooValley & CadoVillage Forum: Gekke punten!. Beantwoord hem op ZooValley & CadoVillage en ruil met andere spelers

Ontdek Batchvissen - Jackpot
Aas en buit vissen spel - Jackpot
Win een Tensky Smartwatch voor dames
Ontdekken
Ontdek Word Search
Gemengde woorden
Vind de meeste woorden in dit spel met chef-kok Li van ZooValley !
Ontdekken
Ontdek Carott and Kid
Carrot' and Kid Booty Carrot' and Kid
Win een Gator 2U tas met 14" dieptefluit
Ontdekken
Ontdek Ruche Hour
Bijenkorf uur spel
Win een cd van Jean-Pax Méfret in de Olympia (dubbel-cd)
Ontdekken
Ontdek Word Search
Gemengde woorden
Vind de meeste woorden in dit spel met chef-kok Li van ZooValley !
Ontdekken

onderwerp:  Gekke punten!
webmaster
1634 
10/03/2008 12:40:22

Hallo

we hadden vanmorgen inderdaad een klein technisch probleem, maar dat had ALLEEN betrekking op de weergave van uw tegoeden en gekke punten . Er was dus geen verlies, het was gewoon een weergaveprobleem.
Het probleem is nu opgelost (aarzel niet om de verbinding te verbreken en opnieuw aan te sluiten als u de juiste balans niet ziet).

Goede spellen!

Het web'

inka123
1 
10/03/2008 10:32:58

Hallo!
Toen ik vanmorgen inlogde , realiseerde ik me dat al mijn gekke punten verdwenen zijn!!!Waarom heb ik 0 gekke punten in plaats van 125000 wetende dat ik geen cadeaus heb besteld???Ik wilde de dienst schrijven, maar geen enkel onderwerp praat alleen over gekke punten die zijn verdwenen....Help!



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden